Mutlu Vajina,
Mutlu Kadın!

Koku, akıntı ve kaşıntı sorununu üç saniyede çözün. Yıkama yok, Parfüm Yok, Koruyucu Yok. Genital bakım ilk defa sprey formda.

30 Gün Boyunca Kullanım

Mutlu Eden

FAYDALAR

ÜÇ SANİYEDE UYGULANIR

Duş, yıkama, durulama gerektirmez. 12 Saat boyunca lipozom teknolojisi ile etkinliğini korur. 3 Puf sıkmanız günlük bakımınızın ilk seansı için yeterlidir.

KOKU, AKINTI, KAŞINTI YOK

Tüm bu sorunlar oksijensiz ortama bağlı. Ozon ve lipozom teknolojisi ile genital bölgenizde bakteri ve mantarlar artık üreme ortamı bulamayacak.

GÜVENLİ ve DOĞAL İÇERİK

Anti bakteriyel özelliği doğal ozon teknolojisine dayanır. Yüksek oksijen seviyesi sayesinde ürün içerisinde koruyucu gereksinimi olmadığı gibi parfüm de içermez.

İLİŞKİ ÇEKİNGENLİĞİNİ GERİDE BIRAK

İlişki öncesi ve sonrası kullanım imkanı ile olası çekinceleriniz yok oluyor. Bu devrimsel ürün 9 santim boyu, 30 gram ağırlığı ile çantanızda sizinle her yere geliyor.

30 gün boyunca etkili; 

Günde 2 kez, 3 puf şeklinde kullanım ile 30 gün kullanılabilir. Ancak akut (sorunların yüksek olduğu) dönemde günde 4 kez 4 puf kullanılması önerilir. Bu seple akut dönemde bir şişe 14 gün boyunca kullanılabilir.

Sipariş ederken akut dönem için en az iki adet almanızda fayda olur.

Tek Ürün

490 TL

328 TL

+ 80TL Kargo Ücreti

Tek ürün / 1 adet fiyatıdır.
Kargo ücreti fiyata dahil değildir.

3 Adet Ürün

ÖZEL TEKLİF

Sınırlı süre ve stok için geçerli

(272 TL / adet)

816 TL

Ücretsiz Kargo

2 Ürün Fiyatına, 3 Ürün Alın

6 Adet Ürün

(258 TL / adet)

1.548 TL

Ücretsiz Kargo

En iyi birim fiyat

Mutlu olanlar

NELER DEDİLER?

Mutlu Eden

TEKNOLOJİ

Hücre boyutundan çok daha küçük.

Lipozom nedir?

happyVhappy, dünyanın en yeni teknolojilerinden lipozomların günü kullanıyor.

Lipozomlar, hücre duvarları gibi lipidik (yağ bazlı) duvarlara sahip kesecikler/yağ damlacıklarıdır. O kadar küçüktürler ki yaklaşık 200 nanometre boyutları ile bir hücrenin 50’de hatta 100’de biri boyutlarındadır.

Küçük olmanın büyük faydası

Lipozomlar Neden Önemli?

Lipozomlar nano boyutları ile diğer ürünlere göre çok yüksek emilim kapasitelerine sahiptirler. Bu özellikleri ile lipozom içerisinde taşıdığı doğal ozon molekülleri ile virüs, bakteri ve mantarları doğal yollarla yok edebilir. Diğer yandan lipozomlar vücut ısısıyla açılan keseciklerdir ve etkilerini aniden değil yavaş yavaş gösterirler. Bu da diğer ürünlerde farklı olarak çok daha uzun süren koruma ve etkinlik sağlar.

30 Gün Boyunca Kullanım

%100 memnuniyet garantisi veriyoruz.  Memnun kalmadığınız ürünleri 30 Gün boyunca hiç bir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz.


“0” Sıfır Risk – Sipariş etmek için hiç bir riskiniz yok. Beğenmezseniz paranız iade.

İade Şartları
HappyVhappy’de satılan tüm ürünler Tüketiciyi Koruma Kanunlarının ötesinde şirketimizin genişletilmiş garantisi altında olmakla birlikte HappyVhappy iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu’na uygun hareket etmektedir. Müşterilerimiz, satın aldıkları ürünleri diğer markalardan farklı olarak 14 günde değil dilerlerse 30 gün içinde iade etme hakkına sahiptirler. HappyVhappy ürünlerine o kadar güvenir ki iade için gönderdiğiniz ürünlerin kısmen kullanılmış olmasını önemsemez. Detaylı bilgi için; İade ve Değişim Şartları sayfasını ziyaret ediniz.

Uygulama hatalarından kaynaklanan sorunlar için kullanıcı sorumludur.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin hukuki açıklaması şöyledir: Kozmetik ürün, insan vücudunun dış yüzeylerine, dişlere ve ağız içine uygulanır ve temel olarak bu bölgeleri temizlemek, koku vermek, görünüşlerini değiştirmek ve/veya korumak amaçlar. Kozmetik ürünler ve besin takviyeleri, herhangi bir hastalığı iyileştirdiği veya önlediği iddia edilemez. Ayrıca, bu ürünlerin cildin derin katmanlarında kalıcı etkileri olduğu da iddia edilemez. Sitemizde yer alan açıklamalar, üretici ve ithalatçıların sağladığı ürün etiketleri ve broşürler gibi kaynaklara dayanır ve ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesinlikle gerçekleşeceğini veya yan etkileri olmayacağını garanti etmez. Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar nedeniyle, ürünlerin orijinal adları Türkiye’deki kozmetik tanımını aşabilir. Türkçeye çevrildiğinde, kozmetik tanımını aşan ifadeler bulunabilir. Firmamız bu durumdan sorumlu değildir.

Hızlı iletişim
Subscription Form