İade ve değişim politikası

 

İade ve Değişim İçin Uygunluk Şartları

æ

HappyVhappy’de satılan tüm ürünler Tüketiciyi Koruma Kanunlarının ötesinde şirketimizin genişletilmiş garantisi altında olmakla birlikte HappyVhappy iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu’na uygun hareket etmektedir. Müşterilerimiz, satın aldıkları ürünleri diğer markalardan farklı olarak 14 günde değil dilerlerse 30 gün içinde iade etme hakkına sahiptirler. HappyVhappy ürünlerine o kadar güvenir ki iade için gönderdiğiniz ürünlerin kısmen kullanılmış olmasını önemsemez. İade için gönderdiğiniz ürünlerde olması gerekenler sadece aşağıdakilerdir.

 

– Ürünün faturası

– İade formu

– Ürün kullanılmış dahil olsa şişesi ve kutusu

 

İade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte, iade sebebinizi belirten bir not ve faturanızı göndermeniz gerekmektedir.

 

İade işlemi başlatmak için lütfen aşağıdaki iade formunu doldurun. İade edilen ürün, eğer siparişinizdeki promosyonları etkiliyorsa, promosyon iadesi istenebilir veya promosyon bedeli iade tutarınızdan düşülebilir. Kargo bedava promosyonundan yararlanılan bir siparişte, ürün iade edildiğinde ve sipariş kargo bedava sınırının altına düşerse, kargo ücreti kesintisi yapılacaktır. Eğer hediye ürün kazanılmışsa ve iade ile birlikte gönderilmezse, hediye ürünün bedeli iadenizden düşülecektir.

 

HappyVhappy’ye gelen ürünlerin iade şartlarına uygun şekilde ulaştırılması durumunda, ürün bedelleri, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacak ve iadenin hesabınıza yansıması, bankanızın işlem süresine bağlıdır. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-2 hafta içinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içinde hesaba yansıyacaktır.

 

HappyVhappy sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve hasarlı veya eksik ürünler için tutanak tutturulması önerilir. Bu tutanakla yapılan başvurular, mağduriyetin hızla giderilmesine yardımcı olacaktır.

 

İade ve Değişim prosedürümüz yukarıda belirtilen Tüketici Kanunlarına tamamen uygundur ve sipariş veren tüm üyelerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

İade Formu

İade Formu